Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a Používania súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.


Kúpte si od 25.10.2021 do 23.12.2021 vybraný zvukový panel (soundbar) a získajte až 45 € späť.

Podmienky akcie

  • Zaregistrujte svoj nákup na stránke www.tv-av-akcie.sk najneskôr do 14 dní od nákupu.
  • Príslušná suma bude odoslaná na poskytnutý bankový účet do 30 dní od vykonania platnej registrácie, v prípade splnenia všetkých podmienok akcie.
  • Príslušnú zľavu je možné si uplatniť jedným dokladom o kúpe na jeden vybraný výrobok jedným zákazníkom len raz.
  • Nákup musí byť uskutočnený v období od 25. 10. 2021 do 23.12.2021 u vybraného predajcu.
  • Podrobné podmienky predajnej akcie sú uvedené v pravidlách uverejnených na tejto stránke..