Na základe súhlasu vás môžu kontaktovať spoločnosti skupiny Philips s reklamnými informáciami prostredníctvom e-mailu, SMS a iných digitálnych kanálov, ako napríklad mobilných aplikácií a sociálnych médií. Na to, aby sme mohli prispôsobiť komunikáciu vašim preferenciám a správaniu a zabezpečiť tak najlepšiu osobnú skúsenosť, budeme musieť analyzovať a kombinovať vaše osobné údaje.
Tieto údaje môžu zahŕňať:Údaje, ktoré nám poskytnete
Údaje, ktoré chcete s nami aktívne zdieľať, ako napríklad: meno, dátum narodenia alebo vek, e-mailová adresa, poštová adresa, krajina, pohlavie, telefónne číslo, profil na sociálnej sieti.Údaje, ktoré sme získali na základe vašej interakcie so spoločnosťou Philips.
Údaje o vašich interakciách a používaní digitálnych kanálov spoločnosti Philips, ako napríklad sociálnych médií, webových lokalít, e-mailov, aplikácií a pripojených produktov. Tieto údaje môžu obsahovať: adresu IP, súbory „cookie“, informácie o zariadení, konverzácie, na ktoré ste klikli, údaje o polohe a webové lokality, ktoré ste navštívili.Spoločnosť Philips vám umožní váš súhlas kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si vyhlásenie spoločnosti Philips o Používaní osobných údajov a Používania súborov cookie.

philips

Promo akcia skončila.Kúpte si televízor série Performance spolu so soundbarom série 6 alebo série 7 značky Philips a získajte peniaze späť.


Stačí si u vybraných predajcov v období od 1. februára do 31. marca 2022 zakúpiť televízor Philips zo série Performace s akoukoľvek uhlopriečkou a k tomu jeden soundbar zo série 6 alebo série 7 zaradený do akcie a po registrácii nákupu Vám vrátime 150 Eur späť. Skvelé zážitky s tým pravým televízorom so špičkovým zvukom od Philips.

Pre viac informácií o akcii a produktoch navštívte našu stránku Informácie o akcii

Ako získať peniaze späť?

  • 1.Kúpte si televízor série Performance a soundbar série 6 alebo série 7 značky Philips u vybraného predajcu na jednom doklade o kúpe.
  • 2.Zaregistrujte svoj nákup na registračnej stránke www.tv-av-akcie.sk najneskôr do 14 dní od dátumu zakúpenia produktov.
  • 3.Po schválení registrácie vám bude na účet uvedený pri registrácii vrátená čiastka 150 Eur späť.

  • Príslušnú zľavu je možné si uplatniť jedným dokladom o kúpe jedným zákazníkom len raz. Ak zákazník jeden z produktov vráti, v zákonom stanovenej lehote, nárok na vrátenie peňazí mu zaniká. Akcia je platná len pre tovar zakúpený na území Slovenskej republiky a nie je možné ju kombinovať s inými predajnými akciami.
  • Podrobné podmienky predajnej akcie sú uvedené v pravidlách uverejnených na tejto stránke.